עיסוי (מסאז') רקמות עמוק בתל אביב

ישנם זמנים בהם אנחנו מרגישים שכל השרירים שלנו בגוף או לפחות רובם כבר צועקים "הצילו" ובמידה והגוף שלנו לא יקבל במהרה מסאג' רציני ועמוק במיוחד, המשך התפקוד היומיומי שלו יהפוך למאוד בעייתי.
עיסוי רקמות עמוק הינו, עיסוי איטי וחזק בשילוב נשימות עמוקות, שמטרתו לפרק את המתח האצור בשכבות העמוקות של השרירים ורקמות החיבור של הגוף. המטפל מתמקד באזורים התפוסים והכואבים, ועובר שריר אחר שריר באיטיות, על-מנת להגיע לשכבה העמוקה של הרקמה השרירית ולהרפות אותה. העיסוי מומלץ לספורטאים, לאנשים בכושר גבוה ואלו המרבים "להיתפס".

מעוניינים לקבל עיסוי רקמות עמוק בתל אביב? כדאי שתגיעו לוילה ספא המעמיד לרשותכם צוות מטפלים מיומן. בשעת טיפול אחת נשחרר את כל שרירי גופכם התפוסים, ותרגישו מחודשים ורעננים.

מהותו של עיסוי רקמות עמוק

שרירים מכווצים ותפוסים נוטים לאורך זמן, ועקב אספקה לא תקינה של דם להתקשח, וכך לגרום לאי נוחות, כאבים, מוגבלות בתנועה ואף להתפתחות של דלקות. על ידי עיסוי רקמות עמוק בתל אביב בספא שלנו תזכו בטיפול המתמקד ברקמות עמוקות, שרירים וגידים, המשחרר אותם מתפיסות ומגדיל את טווח תנועתם. כמו כן, טיפול זה מעולה לשיקום אחר פציעה של רקמות וכן הוא מסייע בארגון נכון של שלד הגוף ויציבה נכונה. בנוסף, העיסוי טוב גם למי שסובל מכאבים אקוטיים וכאבים כרוניים באיברים שונים כמו ברגליים, צוואר, כתפיים וגב. שלא כמו עיסויים אחרים שנועדו בעיקר להרגיע ולפנק, עיסוי זה הינו רב עוצמה ויש לו יכולת מיידית לשחרר שרירים, להפחית כאבים ולשפר תפקוד פיזי ומוטורי.

הסיפור מאחורי העיסוי

את היסודות לטיפול רקמות עמוק הניח ד"ר וילהלם רייך, פסיכואנליסט אמריקאי שפעל בתחום בתחילת המאה העשרים. הוא פיתח שיטת עיסוי המשלבת נשימות מונחות יחד עם מגע עמוק וממוקד ברקמות. השילוב הוביל להרפייתם של שרירים מתוחים ונוקשים, לצד יצירת תחושות של הקלה רגשית. באמצע המאה העשרים פיתחה את השיטה ד"ר פימר, פיזיותרפיסטית ממוצא קנדי, שהוסיפה מגוון טכניקות פרי פיתוחה ואשר התמקדו בעיקר בהגדלת טווח תנועת מפרקים.

על הליך העיסוי

הליך עיסוי של רקמות עמוקות מבוצע בספא שלנו בחדר טיפולים פרטי ומושקע, על גבי מיטת טיפולים בשילוב שמנים ובאווירה נעימה ורגועה. הוא מורכב מתנועות איטיות ועמוקות המחקות את תנועת רקמות שרירים, גידים ורצועות, עם שילוב של פעולות גיהוץ רחבות של הרקמות לצד לחץ ממוקד בנקודות ספציפיות. כמו כן, העיסוי כולל שיטות שונות להגדלת טווח תנועה של המפרקים. הוא מותאם באופן אישי לכל מטופל, מצבו הפיזי והרגלי התנועה שלו, כאשר לכל אורך העיסוי המטפל דואג לתקשר עם המטופל ולהנחותו בכדי להבין את התחושות שהוא מרגיש בנקודות מגע שונות, ולפעול בהתאם לתחושות אלו.

לשחרור התפוס!

מחיר

305 ש״ח
תוספת לשישי 30 ש״ח

זמן הטיפול

50 דקות
ניתן להאריך ל75 דקות (בתוספת של 90 ש״ח לטיפול)

וילה ספא בתל אביב

וילה ספא, הינו הספא בוטיק הראשון בתל אביב אשר הוקם כמרכז ספא מקצועי הממוקם בלב ליבה של העיר הגדולה.

צרו איתנו קשר

יהודה המכבי 10, תל-אביב יפו , 6266911

03-5460608

info@vilaspa.co.il

www.vilaspa.co.il

שעות פתיחה

יום א - יום ה׳
9:00 - 22:00

יום שישי
9:00 - 18:00

יום שבת
סגור