ספא במרכז

וילה ספא – חבילות ספא בתל אביב לגוף ולנשמה!

אם אתה מרגיש שאתה נתון בשגרת יומיום מלחיצה ותובענית ואתה חייב מנוחה והפסקה, אם אתה מרגיש שהגוף שלך כואב ודואב כתוצאה משגרת עבודה  קשה או משגרת חיים אינטנסיבית מדי אשר לא מאפשרת לך לעצור אפילו לרגע בכדי להתרענן ולהירגע, כדאי שתתחיל לחשוב על עצמך. אם התחלת לחשוב על עצמך, אתה וודאי יודע שהגיע הזמן לקחת פסק זמן קטן ולהעניק לעצמך פינוק מרענן ואיכותי. אם הזדהית עם כל מה שנאמר כאן, ספא הוא ללא ספק המקום עבורך.

מהו ספא?

בעבר הרחוק השם "ספא" התייחס לעיירה בבלגיה. לאותה עיירה היו עולים אנשים אשר היו נתונים בבעיות פיזיות או נפשיות, בכדי למצוא מזור לבעיותיהם השונות. באותה עיירה היו מים מיוחדים אשר אוכלוסייה רבה האמינה שהם בעלי סגולות מרפאות וייחודיות לגוף ולנפש. כיום המושג ספא דומה אך שונה. אך ניתן  בהחלט לומר שספא הוא המקום אשר בוחרים להגיע אליו, בכדי להעניק לגוף ולנפש שינוי, פינוק ומנוחה.  כיום ספא הוא מקום אשר כולל מגוון של טיפולים עבור הגוף. מטרתם של הטיפולים השונים היא להעניק לגוף כח, חיוניות ועוצמה, בכדי שבסופו של טיפול בספא, יקום האדם עם כוחות חדשים בכדי להמשיך בשגרת חיוו. טיפולי הספא מתמקדים הן בגוף והן בנפש. כידוע, נפש בריאה היא נפש אשר שוכנת בגוף בריא וגוף אשר נתון בסטרס מתמשך של דאגות, קשיים ומרדף תמידי בחיי ביומיום שלו, הוא גוף לא בריא אשר שוכנת בו לרוב נפש לא בריאה. הטיפולים השונים בספא, מרגיעים את הגוף ואת הנפש, מחדשים כוחות, ומעניקים לאדם בריאות ורעננות.  אם החלטת  ללכת לספא, כדאי שתבחר בספא הנכון והטוב ביותר, בכדי שכאשר תצא ממנו תוכל להרגיש שיצאת ממנו אדם אחר לחלוטין מהאדם שנכנס אליו.

וילה ספא- ספא בוטיק תל אביב

אם אתה מחפש ספא במרכז, בלב תל אביב, שוכן לו וילה ספא, ספא באווירה כפרית, נעימה וירוקה. המעבר מהעיר הגדולה אל תוך הספא, ישרה עליך שקט ושלווה ויסייע לך להתחיל בתהליך של הנחת כל המועקות, הדאגות, האכזבות והקשיים בצד ומילוי המצברים שלך בכח ברעננות, בשמחה ואהבה. ניתן למצוא אצלנו מגוון עיסויים וחבילות מסאג מפנקות, עיסויי הריון,  טיפולי רפואה סינית עבור מטרות שונות, מבצעים יומיים מתחלפים בנוגע לשירותים השונים אותם מציע הספא, טיפולים זוגיים ורומנטיים ועוד. אצלנו תוכל להגיע לטיפול מפנק יחד עם בן או בת הזוג או  שתוכלי לחגוג יחד עם כל החברות מסיבת רווקות מפנקת וייחודית. אין ספק שאם מחפשים ספא במרכז, הבחירה הנכונה ביותר היא וילה ספא.

אז הגיע הזמן שתניח את כל טרדות היומיום בצד ותעניק לגוף ולנפש שלך חוויה ייחודית, מעצימה, מרעננת ומחזקת. וילה ספא הוא ללא ספק המקום עבורך. אם אתה מחפש ספא במרכז, אשר יסייע לך להכניס קצת שקט לחייך התובעניים, וילה ספא הוא ללא ספק הבחירה הטובה ביותר.

ספא במרכז

וילה ספא בתל אביב

וילה ספא, הינו הספא בוטיק הראשון בתל אביב אשר הוקם כמרכז ספא מקצועי הממוקם בלב ליבה של העיר הגדולה.

צרו איתנו קשר

יהודה המכבי 10, תל-אביב יפו , 6266911

03-5460608

info@vilaspa.co.il

www.vilaspa.co.il

שעות פתיחה

יום א - יום ה׳
9:00 - 22:00

יום שישי
9:00 - 18:00

יום שבת
סגור