מסאז הריון – טיפולים לתקופת ההריון

רבות דובר על הקסם של ההיריון ועל הקסם הגדול יותר אשר מגיע בעקבותיו, אבל מעטות הנשים שלמרות המודעות לכל הקסם הזה, לא ימצאו את עצמן סובלות, מבולבלות ומתקשות עם כל השינוי ההורמונלי והגופני הנובע מעצם ההיריון.

טיפולי ההיריון של וילה ספא בתל אביב הם טיפולי ספא ייחודיים המספקים לגוף ההריוני את כל מה שהוא צריך ומספקים לאישה ההריונית חוויה מפנקת ונעימה שתשכיח ממנה את הכאב והקושי ותזכיר לה את הקסם והיופי.

היתרונות של מסאז בהריון הם רבים ומהותיים, שכן הם העוזרים ותורמים רבות בדרך הנכונה ביותר להתגבר ולהתנהל באופן נינוח בימים לא פשוטים אלו, יתרונות אלו כוללים:

התמודדות יום יומית נינוחה ורגוע יותר – קשיי היום יום של האישה ההריונית הם רבים ומטרידים שכן הם מתבטאים בבחילות, כבדות ואיסורים רבים.
על מנת להתמודד עם השגרה החדשה (והזמנית) באופן נינוח ונעים, בוחרות נשים רבות באופציית עיסוי הריון מקצועי המתבצע על ידי מעסים מומחים ומוסמכים במתחם ספא הריון וילה ספא המוביל – עיסוי הריון זה מאפשר להם את ההקלה המתבקשת בתחושת הכובד ואת הפיכת התחושות הקשות לאנרגיות חיוביות ומרוממות.

"נוחות השהות בגופנו" – העיסוי לנשים בהריון, הוא המאפשר להן להכיר את גופן באופן ממשי ומודע לכדי תחושת נוחות מקסימלית במצבן החדש והמבורך.

שוכחים את הכאב והקושי ! ומתמקדים באווירה מושלמת וטיפול מהנה – מסאז' בהריון מאפשר לכל אישה ליהנות מיום פינוק מיוחד המותאם לצרכיה באופן מדויק, בכך יכול המסאז' לעזור לכל אישה להתמודד כראוי עם קשיי ההריון השונים המתלווים אל תהליך ההריון.

וילה ספא בתל אביב

וילה ספא, הינו הספא בוטיק הראשון בתל אביב אשר הוקם כמרכז ספא מקצועי הממוקם בלב ליבה של העיר הגדולה.

צרו איתנו קשר

יהודה המכבי 10, תל-אביב יפו , 6266911

03-5460608

info@vilaspa.co.il

www.vilaspa.co.il

שעות פתיחה

יום א - יום ה׳
9:00 - 22:00

יום שישי
9:00 - 18:00

יום שבת
סגור