איך להיפטר מכאבי גב תחתון בעזרת עיסוי ורפואה משלימה

כשמדברים על כאבי גב כולנו חוששים מהרגע הזה שנתכופף להרים משהו ואז נשמע את ה"הופלה" ונדע שמשהו השתבש . החשש הוא מוצדק כי כאבי גב זה דבר לא נעים במקרה הטוב ויכול לרתק אותנו למיטה לימים ארוכים במקרים של בלט או פריצת .

במחקר שנערך לאחרונה במכון פיזיותרפיה ידוע , גילו שיותר מ50% מהצעירים סובלים כיום מכאבי גב כלשלהם מסיבות שונות ומגוונות וכאבים אלו הפכו לנפוצים ביותר.

אך הבשורה היא שאפשר להפחית את הכאבים בהמון דרכים ורופאים ממליצים לטפל בבעיות גב כבר שהן צצות ולא לחכות לבלט בגב או פריצת דיסק חלילה . כמה מהדרכים היעילות ביותר לטיפול בכאבים מסוג אלו הם עיסוי רפואי ורפואה משלימה :

במה מתמקד עיסוי רפואי לגב תחתון ?

זהו עיסוי ייחודי המשלב טכניקות שונות מכמה שיטוות עיסוי שונות ומשתמשים בו כדי להקל על בעיה ממוקדת באזור מסוים . העיסוי הרפואי יתמקד באזור ה"בעייתי" ויעשה גם טיפול נקודתי גם באזורים הסמוכים אליו : אגן , חוליות עמוד השדרה , וזוקפי גב.  בגלל שהעיסוי הוא בעל השפעה חיובית מהירה מאוד משתמשים בו המון ספורטאים לטיפול בפציעות גב ופציעות נוספות .

שילוב של רפלקסולוגיה

בגלל שכאבי גב נובעים לעתים מגוף לא יציב ולא מאוזן מומלץ לשב גם טיפול רפלקסולוגיה .טיפול זה מתמקד בכף הרגל מתוך הנחת יסוד מוצקה שכפות הרגליים הם המראה של כל הגוף , האיזון של הגוף ולכן טיפול רפלקסולוגיה  ישפיע על איברים שלא מתפקדים כראוי ויביא אותנו לאיזון ויציבות של הגוף .

דיקור סיני

זוהי טכניקת טיפול באמצעות מחטים בודדות לאורך כל הגוף והמשפיעות באופן פיזי ואנרגטי על הגוף .

על פי מחקר שנערך בגרמניה, דיקור סיני  נבחר לטיפול היעיל ביותר לכאבי גב תחתון כרוניים ובממוצע של חצי שנה הוכח כאפקטיבי פי 2 מטיפול תרופתי או פיזיותרפי גופני.

 

אז ככה..

אז הבנו שמעבר לכך שכאבי גב תחתון הם לא דבר נעים , עלינו גם לעשות ככל שביכולתנו כדי למנוע מהם להתפתח לנזק חמור יותר. אם אחת מהשיטות הנהדרות שהזכרנו כאן מעניינות אותכם ויש לכם עוד שאלות לחצו כאן  וקבלו שירות מקצועי ואדיב מהצוות שלנו .

וילה ספא בתל אביב

וילה ספא, הינו הספא בוטיק הראשון בתל אביב אשר הוקם כמרכז ספא מקצועי הממוקם בלב ליבה של העיר הגדולה.

צרו איתנו קשר

יהודה המכבי 10, תל-אביב יפו , 6266911

03-5460608

info@vilaspa.co.il

www.vilaspa.co.il

שעות פתיחה

יום א - יום ה׳
9:00 - 22:00

יום שישי
9:00 - 18:00

יום שבת
סגור